zavřít mapu

Prodej vozů na Vysočně - Autobazar AUTAWS

Standardem je u nás kontrola vozidla Vámi vybraným automechanikem nebo návštěva autorizovaného servisu. Díky naší dlouholeté vzájemné spolupráci s předními úvěrovými společnostmi jsme pro Vás schopni zajistit při koupi vozu nejvýhodnější financování.Jako jedni z mála zveřejňujeme na našich webových stránkách celé VIN vozidla, abyste si jej mohli sami ověřit. Vyřídíme za Vás veškeré administrativní úkony spojené s koupí vybraného vozu. Vámi zakoupený vůz Vám dovezeme až domů. Je naprostou samozřejmostí, že si vybraný vůz v autobazaru autaWS  budete moci projet s naším pracovníkem a sami řídit.
Komisní prodej


Zajišťujeme komisní prodej, při kterém zůstává vozidlo ve vašem majetku až do okamžiku prodeje novému majiteli.

Vaše vozidlo je umístěno na hlídané prodejní ploše. Tato plocha je pojištěna proti krádeži a živlům. Součástí komisního prodeje je inzerce Vašeho vozu na našich internetových stránkách www.autaws.cz a dalších známých a často navštěvovaných serverech jako je Sauto, TipCars a CARS.

Za zprostředkování komisního prodeje si účtujeme procentuální provizi.Virtuální prodej


Rádi byste prodali svůj vůz, ale potřebujete s ním ještě jezdit nebo jej nechcete nechat stát na prodejní ploše? Pak je pro Vás ideální virtuální prodej. Vozidlo ve virtuálním prodeji nemusí stát na naší prodejní ploše. V případě zprostředkování prodeje Vás oslovíme a dohodneme s Vámi předvedení vozu zákazníkovi. Vaše vozidlo budeme inzerovat na našich internetových stránkách www.autaws.cz a dalších známých a často navštěvovaných serverech jako je Sauto, TipCars a CARS.